Електричні відбійні молотки оренда, прокат у Харкові
Строительное оборудование - аренда, прокат Харьков - Отбойные молотки в аренду в Харькове

Електричні відбійні молотки оренда, прокат у Харкові

 

Електричні відбійні молотки використовуються для будівельних демонтажних і ремонтних робіт. Вони застосовуються для розпушування твердого, скляного та промерзлого грунту, для видалення асфальту, пробивання ніш і отворів в цегляних і бетонних стінах будівель, прокладаючи штроб, розбирання цегляних і кам'яних кладок і при інших будівельних та аварійно - рятувальних роботах.

Для живлення електричним відбійних молотків потрібно електрична мережа напругою 220 В з потужністю мінімум в 2 кВт. Дуже до речі, якщо під рукою є розетка, але, як правило, відбійний молоток і електромережу рідко опиняються в одному місці.Що стосується ваги, то навіть у найкращому виконанні, щоб домогтися удару в 50 Дж, потрібен інструмент під 30 кг.

Існують ще обмеження при роботі в сирих приміщеннях, під атмосферними опадами, коли допустима напруга не повинна перевищувати 12 В.Не варто забувати про вартість - пневмоінструменти незрівнянно дешевше електричних аналогів, мають набагато більший ресурс, а також у них практично нічому ламатися, немає пожежонебезпечного іскріння.Однак ці достоїнства змушує забути необхідність використання великого, дорогого і галасливого компресора, як необхідного джерела стислого повітря.

Отже, відбійні молотки застосовуються для розпушування твердого, скляного та промерзлого грунту, прокладання штроб, рубки металу, розбирання цегляних і кам'яних кладок, розколювання льоду, відбою вугілля, видобутку м'яких руд, для видалення асфальту, пробивання ніш і отворів в цегляних і бетонних стінах будівель , глини, сланцю та при інших будівельних, гірських та аварійно-рятувальних роботах.

У відбійних молотків відсутня функція різання або буріння матеріалу при обертанні.Використання пневматичного ударного механізму при невеликій силі притиснення генерує удари високої сили.Головна робоча частина відбійного молотка або Бетоноломи - це піку, основне її призначення - спрямоване ударний вплив.

Піку-ломик застосовують для розпушування грунту, руйнування цегляних і бетонних споруд, асфальту, гірських порід і так далі.Для рубки чого-небудь використовують наконечник - зубило, а для сколювання льоду або вирівнювання крайок асфальту - лопатку.

Як правило, у вітчизняних відбійних молотків і Бетоноломи хвостовик піки має діаметр 24 мм, довжину - 70 мм. Довжина піки може досягати 300-740 мм, а іноді і 1500 мм.Основні показники, що характеризують відбійний молоток, - це енергія удару, яка вимірюється в джоулях, і частота ударів в секунду.

Ціна оренди / прокату: від 280 грн

 

Контактная информация

 

тел: 099 63 11 858

098 63 85 698

063 573 47 43

 

Адрес: г. Харьков,
пр-кт Московский 118,
(территория Велозавода)

Аренда, прокат виброплит, трамбовок, отбойных молотков, электростанций и другого оборудования в Харькове.


Строй-Аренда в Twitter
                Строй-Аренда в Google+                Строй-Аренда в Facebook                Строй-Аренда VKontakte