Паркетошлифувальні машини оренда, прокат у Харкові
Будівельне обладнання - оренда, прокат Харків - паркетошлифувальні машини

Паркетошлифувальні машини оренда, прокат у Харкові Паркетошлифувальні машина СО-206 призначена для шліфування паркетних та інших дерев'яних підлог, а також для зняття з полови старої фарби, лаку та забруднень.Паркетошлифувальні машини поставляються в двох модифікаціях: СО-206 з напругою живлення 380В і СО-206.1 з напругою живлення 220В.

Механізми управління паркетошлифувальні машини виконані зі сталі, що збільшує термін служби машини і забезпечує ремонтопридатність. Шліфувальний барабан має еластичне покриття зовнішньої поверхні, простий і надійний пристрій для кріплення і натягу шліфувальної шкурки.

Конструкцією паркетошлифувальні машини передбачений вільний доступ до барабана, а також простота установки і зняття барабана і заміни шліфувальних шкурок. За допомогою паркетошлифувальні машини СО-206, можлива обробка підлоги поблизу стін та плінтусів, при цьому щоб уникнути пошкоджень стін машина забезпечена регульованим обмежувальним роликом.

Ціна оренди / прокату: 400 грн / доба

 

Контактна інформація

 

тел: 099 63 11 858

098 63 85 698

063 573 47 43

 

Адреса: м. Харків,
пр-кт Московський 118,
(територія Велозаводу)

Оренда, прокат віброплит, трамбовок, відбійних молотків, електростанцій та іншого обладнання в Харкові.

Строй-Аренда в Twitter                                           Строй-Аренда в Google+                                                Строй-Аренда в Facebook