Електростанції оренда, прокат в Харкові
Будівельне обладнання - оренда, прокат Харків - Генератори в оренду в Харкові

Електростанції оренда, прокат в Харкові

Електростанція - складне електротехнічне пристрій, середня вартість якого досить значна для того, щоб відповідально поставитися до процесу вибору і покупки. Грошові витрати, зрозуміло, не настільки значні, щоб бути порівнянними з вартістю, наприклад, автомобіля, однак, від відповідності характеристик електростанції вашим потребам безпосередньо залежить рівень комфорту роботи та проживання.

Перше, на що слід звернути увагу при виборі електростанції - тип двигуна. Найбільш поширені генератори дизельного і бензинового типів. Якщо вашим пріоритетом є покупка надійного і довговічного пристрою для постійної інтенсивної роботи - розгляньте асортимент дизельних генераторів. Електростанції цього типу прості і невибагливі в обслуговуванні, поточні витрати по ним мінімальні серед всіх аналогів. Головна перешкода - висока початкова вартість. Втім, при досить інтенсивної, але в той же час економною експлуатації дані електростанції можуть виробити кілька своїх розрахункових моторесурсов, багаторазово окупивши початкові витрати.

Підбираючи потужність електростанції, слід звертати увагу не тільки на кількість приладів, які повинні будуть отримувати харчування від установки, але і на їх тип. Мова йде про поділ навантажень, з точки зору генератора, на активні і реактивні. Складність для генератора можу представляти навантаження реактивного типу, електричні схеми яких містять конденсатори і котушки індуктивності. Дані прилади в момент включення споживають істотно більшу кількість енергії, ніж в штатних режимах. Дана ситуація може створити проблеми і викликати перевантаження електростанції, якщо не забезпечений достатній запас продуктивності.

Для прихильників технологічного прогресу і автоматизації максимуму рутинних дій виробники електрогенераторів пропонують зручні електронні блоки управління, здатні виконувати ряд функцій в автоматичному режимі. Так, поширена електронна система автозапуску електростанції, яка виробляє включення генератора при відхиленні напруги в побутовій мережі від заданого рівня.

Ціна прокату електростанції: 200 грн / добу

 

Контактна інформація

 

тел: 099 63 11 858

098 63 85 698

063 573 47 43

 

Адреса: м. Харків,
пр-кт Московський 118,
(територія Велозаводу)