Прокат вібротрамбовки бензинової Wacker Neuson BS 50-2 в Харкові
Будівельне обладнання - оренда, прокат Харків - Вібротрамбовки напрокат в Харкові

 

Прокат вібротрамбовки бензинової Wacker Neuson BS 50-2 в Харкові Прокат вібротрамбовки бензинової Wacker Neuson BS 50-2 в Харкові

Wacker Neuson BS 50-2 вибротрамбовка з бензиновим двотактним двигуном легка і компактна машина, яка підходить для ущільнення грунту в самих важкодоступних місцях.

Вибротрамбовка бензинова Wacker Neuson наводиться в дію унікальним двигуном Wacker Neuson WM 80 - єдиним 2-тактним двигуном, спеціально розробленим для вібротрамбовок і відповідним екологічним стандартам ЕРА і Європейського союзу. Вентильований карбюратор у бензинових вібротрамбовок Wacker Neuson дозволяє легко видаляти повітря з паливної магістралі, що полегшує запуск. Вбудований паливний клапан і важіль заслінки також полегшують роботу з машиною і запуск, видаляючи повітря з паливної магістралі. Унікальна триступенева система фільтрації повітря практично повністю виключає попадання в привід пилу, що продовжує термін служби і довговічність вібротрамбовки. Датчик стану фільтра оповіщає оператора про необхідність заміни фільтра. Направляюча рукоятка оснащена високотехнологічної вбудованою системою виброгашения, яка знижує вібрацію, яка передається на руки оператора, і підвищує зручність в роботі. Бензинові вібротрамбокі Wacker Neuson - це ідеальні пристрої для ущільнення зв'язкового, змішаного і гранульованого грунтів в обмеженому просторі.

Характеристики вібротрамбовок Wacker Neuson:

Модель вібротрамбовки Wacker Neuson: BS 50-2
Тип двигуна: Wacker Neuson WM80 - бензиновий 2-х тактний c максимальною потужністю 1,7 кВт
Ємність паливного бака, витрата палива: 3 л, 1,0 л / год

Ціна оренди / прокату вібротрамбовки, трамбування в Харкові: 600 грн / добу

 

Контактна інформація

 

тел: 099 63 11 858

098 63 85 698

063 573 47 43

 

Адреса: м. Харків,
пр-кт Московський 118,
(територія Велозаводу)