Вібротрамбовка Wacker Neuson BS 50-4s бензинова чотиритактна оренда в Харкові
Будівельне обладнання - оренда, прокат Харків - Вібротрамбовки напрокат в Харкові

 

Вібротрамбовка Wacker Neuson BS 50-4s бензинова чотиритактна оренда в Харкові Вібротрамбовка Wacker Neuson BS 50-4s бензинова чотиритактна оренда в Харкові

Wacker Neuson BS 50-4s Вибротрамбовка бензинова з чотиритактним двигуном повітряного охолодження, надійна і потужна машина, яка підходить для ущільнення великих обсягів грунту на великих площах.

Унікальна триступенева система фільтрації повітря в Вібротрамбовки Wacker Neuson практично повністю виключає попадання в привід пилу, що продовжує термін служби і довговічність машини. Спеціальна система, що з'єднує дросельну заслінку і керуючий механізм, забезпечує стабільність частоти обертання приводу, що робить роботу вібротрамбовок більш плавною і знижує вимоги з технічного обслуговування. Вібротрамбовки Wacker Neuson оснащені спеціально розробленим картером 4-тактного двигуна WM100, що підвищує довговічність і спрощує технічне обслуговування. Датчик рівня масла запобігає роботу машини при його низькому рівні. Двигуни так само мають унікальну систему вентиляції картера і три поршневих кільця, які знижують споживання масла. Ексклюзивний вентильований карбюратор забезпечує стабільний запуск і оптимальну паливно-повітряну суміш. Направляюча рукоятка оснащена високотехнологічної вбудованою системою виброгашения, яка знижує вібрацію, яка передається на руки оператора, і підвищує зручність в роботі.

Характеристики вібротрамбовок Wacker Neuson:

Модель вібротрамбовки Wacker Neuson: BS 50-4s
Тип двигуна: Wacker Neuson WM100 - бензиновий 4-х тактний c максимальною потужністю 2,4 кВт
Ємність паливного бака, витрата палива: 3 л, 1,2 л / год

Ціна оренди / прокату вібротрамбовки, трамбування в Харкові: 600 грн / добу

 

Контактна інформація

 

тел: 099 63 11 858

098 63 85 698

063 573 47 43

 

Адреса: м. Харків,
пр-кт Московський 118,
(територія Велозаводу)